Bu Altcoin, Forbes’la İşbirliğini Duyurdu: Token Fiyatı Zıpladı!

Kripto para piyasası bugün Bitcoin’in güçlü hamlesiyle yeni bir ivme kazandı. Piyasa boğaların hakimiyetine geçerken kurumsal benimsenme adına olumlu gelişmeler var. Bu doğrultuda, projeleri, kullanıcıları ve toplulukları merkezi olmayan bir dünyada birbirine bağlayan bir Web3 platformu olan Galxe, Forbes ile işbirliğini duyurdu. Haberin ardından altcoin fiyatı kuzeye güçlü bir hamle yaptı.

Galxe, Forbes işbirliğini duyurdu, altcoin fiyatı sıçradı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada bugün yeşil renk hakim. Lider kripto para Bitcoin, daha sonra gerilese de 42 bin dolar engelini aşmayı başardı. Bir çok altcoin projesi de yeşil bölgede güç topluyor. Bu gelişmelerin ortasında bir Web3 projesi olan Galxe, medya devi Forbes ile işbirliğine gittiğini açıkladı. Bu bağlamda Galxe, sosyal medya platformu X’ten şu duyuruyu paylaştı:

Forbes, yeni sosyal hesabı ForbesWeb3 ile web3’e dalıyor. Harekete katılın, ForbesWeb3 kampanyasında yer alın ve Galxe’de Sadakat Puanları kazanın. Heyecan verici görevler sizi bekliyor. Gelecek kampanyalar ve aktivasyonlar için bizi izlemeye devam edin!

GAL Token, Galxe ekosisteminin yerel tokeni. Galxe DAO’da oylama ve yönetişim, uygulama modülü ücretlerinin ödenmesi, kimlik bilgisi verilerinin sorgulanması ve dijital kimlik bilgilerinin düzenlenmesi için kullanılıyor. Ayrıca kullanıcıları Galxe ve diğer Web3 platformlarındaki başarıları ve etkinlikleri için ödüllendiriyor. Haberin ardından altcoin fiyatı dikey bir çıkış yaptı. Gün içinde 1,49 dolara kadar gerileyen GAL, gelişmeyle birlikte 1,61 dolara sıçradı. Token basın zamanında, günlük bazda %5,9 artışla 1,61 dolardan işlem görüyordu.

GAL günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Ayrıntılar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir