Meğer Her Şey Biz Gülelim Diyeymiş: Her Röportajı Olay Olan Teoman Magazincileri Trollediğini İtiraf Etti!

Türk Rock müziğinin efsanelerinde Teoman, son dönemlerde yaptığı birbirinden acayip röportajlarla gündeme geliyor. EYT’den evliliğe birçok konuda konuşan Teoman, verdiği bir başka röportajda bunları komik olduğu için söylediğini itiraf etti.

Türk Rock müziğin serseri çocuğu Teoman, magazin dünyasının son dönemlerinde adı sıkça anılan isimlerden biri oldu.

Rapçi Çakal ile yaptığı düet olsun, Nil Karaibrahimgil’in sahnesine konuk olması olsun kendisini sıkça magazin manşetlerinde görüyoruz.

Bunların yanı sıra muhabirlerin sorduğu sorulara verdiği her yanıt bomba etkisinde! Kendisi geçtiğimiz aylarda EYT’li olup olmadığını soran muhabirlere “Evet, EYT’liyim” diyerek emekliliğini resmen ilan etmişti.

“Evlilik var mı?” sorusuna ise “70’ten sonra evlenmeyi düşünüyorum” diyerek akılları karıştırmıştı.

Birbirinden acayip ve kendine has cevaplarıyla her seferinde magazin dünyasında gündem yaratan Teoman, bu yanıtları hakkında ilk kez konuştu.

Kafa TV’de yayınlanan Bir Bar Taburesi Üstünde programında bu sorulara verdiği cevaplar sorulan Teoman, bir itirafta bulundu!

“Magazinci çocuklar bana bir şey sordukları zaman ben onlara her zaman doğrusunu söylemiyorum. Hangisi komikse onu söylüyorum. ‘EYT’li misiniz?’ diyorlar ‘Evet, EYT’liyim’ diyorum.”

‘Sonra ‘Teoman EYT’li’ diye haberler çıkıyor.’

“Geçen gün ‘Teoman Bey evlenmeyi düşünüyor musunuz?’ dediler ‘Evet, 70 yaşından sonra evlenmeyi düşünüyorum.’ dedim.”

“Şimdi onlara ‘Evlenmeyi düşünmüyorum’ demenin hiçbir esprisi yok. Bari diyorum birilerini güldüreyim. O yüzden öyle cevaplar veriyorum”

Açıklamayı buradan izleyebilirsiniz ?

Koca yürekli Teoman… Bir yandan sırf gülelim diye uğraşıp bir yandan şarkılarınla yüreğimizi dağlıyorsun… Ama iyi ki varsın be!

Peki siz Teoman’ın bu açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir